May 2015

Cook 004: Nanukový speciál

24. may 2015 at 21:50 | Na†halie |  Cook
Takže lidi mám tady slibovanej článek o vaření! A jelikož se začíná oteplovat a já by sem na ten nápad brzy zapomněla, uděláme si nanukový speciál :D. Poradím vám jak na 3 naprosto jednoduché nanuky z kterých se vám převrátí chuťové pohárky! :D :D Nevím, jestli se zrovna převrátí, ale mě chutnají a vy si taky snad alespoň v jednom najdete zalíbení :). Jdem na to a umyjte si nejdřív ruce!! :D

1) Ovocný vodový nanuk

Ingredience:
Ovoce podle vaší chuti ( např. jahody, kiwi, borůvky nebo maliny )
Obyčejná voda / Sprite ( pokud to chcete mít sladké, popřípadě jiný sladký nápoj třeba džus )
Kelímky, skleničky / Formičky na nanuky
Pokud nemáte formičky budete potřebovat ještě špejli / Dřívko od nanuku

Návod: Vámi zvolené ovoce pořádně opláchněte popřípadě oškrabte slupku a nakrájejte ho na malé kousky. Vezměte si formičky nebo kelímky a naplňte je ovocem. Do naplněného kelímku nalijte vodu / Sprite / džus nebo co jste si vybrali. Nemějte kelímky příliš plné nechejte si tam malou rezervu. Doprostřed zapíchněte dřívko, tak aby drželo rovně mezi ovocem. Dejte asi na 4 hodiny do mrazáku ( Může to být míň i víc, já to mám vyzkoušený takhle, vy to choďte klidně kontrolovat :D ). Až nanuky zamrznou dejte je do nádoby / dřezu naplněného horkou vodou a chvilku počkejte až trošku odmrznou. Pokud jsou nanuky dobře zamražené, měli by jít dobře vytáhnout. Dobrou chuť! :))


DIY 004

22. may 2015 at 21:37 | Na†halie |  DIY
Dneska se moc omlouvám, ale ze školy sem přišla vážně pozdě a hrozně unavená, takže dneska normal článek bohužel nedám :-/. Tak dám jen nějaký nápady na DIY a zítra zveřejním něco náročnějšího na čas :). Tak si užijte i toto a doufán, že se vám nápady budou hodit.

BTW: Předpokládám, že jste si všimli toho naprosto libovýho designu :3 :3.


Neaktivita?

20. may 2015 at 17:02 | Na†halie |  News
Tak AHOJ všichni!! Zdravím vás zase po dlouhé době mojí neaktivity a doufám, že na můj blog ještě vůbec zacházíte :D. Vím vím byla to na pozastavení trochu delší doba a nechci se vymlouvat, ale důvod to má. Asi dva dny po mém posledním článku se mi na prohlížeči začaly objevovat různé reklamy a i reklamy typu ehm... :D A byly naprosto VŠUDE!! To sem řešila tím, že sem si stáhla antivirus ( samozřejmě zadarmo XD ) a ten mi odstranil v počítači zvuk a tím pádem nešla hudba, videa a prostě všechno se zvukem :D. Aby toho nebylo málo prohlížeče mi šlapaly jen 10 sekund a tak se samy vyply, no prostě skvělí :D. Tak jsme to teda donesla k taťkovýmu známýmu, kterej se přes opravování PC živí a nesla sem to tam v domnění, že se tam nějak vleze dovnitř a opraví se zvuk, ale to sem se vážně spletla! Nakonec to stálo 600,- kč :D a kompletní přeinstalování Windowsů + mi našel, že mám v PC 258 virů !! ( vážně netuším jak se tam dostaly, ale fajn :D )

Pokud jste se dočetli až sem, tak vám slibuju, že to bude zase dobrý a všechno se zase vrací do starých kolejí. Tímto se omlouvám hlavně AFFS a doufám, že si mě ještě nevymazali XD. V pátek to zase rozjíždím a můžete se těšit na další článek o vaření + někdy v dohledné době přidám nákupy :*.

Mám vás všechny hrozně ráda
Pac a pusu Na†halie :D :*